Всього відповідей: 30

БТДтаЮ Приморського району

87715, місто Маріуполь, Чорноморська  17

Блог

Вихованці колективу «Шарм» (керівники – Приходько О.В. та Федорова Т.В.) прийняли участь у Відкритих Всеукраїнських змаганнях зі спортивних танців «Кубок газети «Мелітопольські відомості», де гідно представили колектив БТДтаЮ та наше місто. Танцювальна пара Щербак Олександр та Кутана Єлизавета посіли 3 місце з латино-американської програми в категорії Молодь+Дорослі. Також  пара Приходько Олександр та Волчецька Анастасія посіли 3 місце.

... Читать дальше »

Просмотров: 18445 | Добавил: defaultNick | Дата: 27.02.2018 | Комментарии (167)

Для колективів БТДтаЮ 2018 рік розпочався продуктивно.

Вихованці студії ДПТ «Чарівниця» (керівник – Горпинич Л.Ф.) за січень і лютий прийняли участь у міських конкурсах «Крок до майстерності», «Знай і люби свій край» та отримали почесні дипломи за 1 місця та грамоти переможців.

Просмотров: 405 | Добавил: defaultNick | Дата: 26.02.2018 | Комментарии (2)

Вихованці посіли високі місця на цих престижних змаганнях. Танцювальна пара Єлизавета Кутана – Олександр Щербак стали третіми в категорії «Висхідні зірки» и зайняли друге місце в категорії «Любителі».

Просмотров: 440 | Добавил: defaultNick | Дата: 01.11.2017 | Комментарии (1)

21 грудня 2016 року танцювальний колектив "Нараяна"прийняв участь у 15 ювілейному міжнародному фестивалі "Азовська хвиля", який пройшов у міському Палаці культури. Наші вихованці зайняли призові місця в номінації "українська стилізація": друге місце у віковій категорії  5-7 років; друге місце у категорії 10-12 років. А також друге місце в номінації "естрадний танець" у віковій кат ... Читать дальше »

Просмотров: 484 | Добавил: defaultNick | Дата: 27.10.2017 | Комментарии (0)

У вересні 2017 р. вихованці клубу бально-спортивного танцю «Шарм» прийняли участь у Відкритих Всеукраїнських змаганнях «Golden cup», які проходили у м. Запоріжжя:

Приходько Олександр і Волчецька Анастасія – 2 ... Читать дальше »

Просмотров: 2258 | Добавил: defaultNick | Дата: 11.10.2017 | Комментарии (3)